^

Olmoucká výprava si přivezla z MČŘ v Plzni zlatou a bronzovou medaili.

Děkujeme všem našim závodníkům za skvělou reprezentaci našeho klubu i města Olomouc a za to, že jste se po celé MČR podporovali a drželi spolu.

Moc Vám všem gratulujeme k Vašim nádherným výkonům, byli jste skvělí. 
Naše sbírka cenných kovů se rozrostla zásluhou Jana Křenka a Vojtěcha Kutáče o další medaile, ale nejdůležitější je, že jsme ze sebe všichni vydali maximum a užili si to. 
 

Veliké poděkování patří i plzeňskému organizačnímu týmu, který zvládl celou akci na výbornou.

Rodičům za pomoc s dětmi na MČR a také všem rodičům, kteří zůstali doma za podporu svých ratolestí v tomto úžasném sportu.

Také moc děkujeme autobusové přepravě za pohodlnou a bezpečnou cestu, Statutárnímu městu Olomouc za podporu našeho klubu a úplně všem, kteří nám při našem snažení v rozšiřování a podpoře capoeiry pomáhají a drželi nám doma palce. 
Velmi si Vaší podpory vážíme a moc Vám všem ještě jednou děkujeme a budeme se těšit zase příště.

Přejeme ze srdce všem hlavně pevné zdraví a do budoucna spoustu sportovních a dalších úspěchů.

Výsledky olomouckého klubu:

Kategorie C - děti 6-8let 
1 Marek Havlíček - Hradec Králové
2 Marek Pluhař - Liberec
3 Matěj Zummer - Liberec
...
6 Adam Kosek - OLOMOUC
...
12 Dan Malínek - OLOMOUC

Kategorie B - děti 9-11let
1 Oliver Lamich - Opava
2 Radek Moc - Liberec
3 Kristýna Šťastná - Liberec
...
7 Adam Poláček - OLOMOUC
...
11 Stanislav Melcr - OLOMOUC
...
13-17 Robin Červený - OLOMOUC
...
23-28 Nela Hefková - OLOMOUC
...
29-36 Monika Kopecká - OLOMOUC
29-36 Daniel Odstrčil - OLOMOUC
...
38-44 Damián Král - OLOMOUC
38-44 Zuzana Malínková - OLOMOUC

Kategorie A - děti 12-14let
1 Matyáš Tomín - Liberec
2 Jaroslav Schovanec - Liberec
3 Anna Pospíšilová - Pardubice
...
6 Pavel Mrňka - OLOMOUC
...
13 Anna Kubáková - OLOMOUC
...
18-23 Jakub Ambrož - OLOMOUC
18-23 Jan Zbořil - OLOMOUC
18-23 Jiří Pospíšil - OLOMOUC
...
31-33 Simona Kalmanová - OLOMOUC
31-33 Alan Maryška - OLOMOUC
...
34-35 Filip Adamčík - OLOMOUC

Kategorie C - nad 15 let (do žluto-oranžového pásku)
1 Jakub Káčerek - Mladá Boleslav
2 Barbora Žádná - Mladá Boleslav
3 Vojtěch Kutáč - OLOMOUC
4 Vojtěch Randýsek - OLOMOUC
...
10 Martin Němec - OLOMOUC
11 Jakub Záhora - OLOMOUC
...
13-23 Hana Bendová - OLOMOUC

Kategorie B - nad 15 let (oranžový - oranžovo-modrý pásek)
1 Jan Křenek - OLOMOUC
2 Jakub Stavinoha - Liberec
3 Pavel Holeček - Mladá Boleslav
...
6 Karel Lupuliak - OLOMOUC
...
14-15 Veronika Marková - OLOMOUC
18 Michal Barnet - OLOMOUC

Kategorie A - absolutní kategorie (graduados)
1 David Zummer - Plzeň
2 Hana Hošková - Liberec
3 František Folprecht - Mladá Boleslav
...
5 Ondřej Novák - OLOMOUC
6 Petr Kokošek - OlOMOUC
7 Zuzka Bordováčová - OLOMOUC

http://zpravodajstvi.olomouc.cz/clanky/Olomoucti-capoeiriste-si-privezli-zlato-a-bronz-z-mistrovstvi-Ceske-republiky-27513

 


Zpět

Ondřej Novák /Instrutor Girafa/
hlavní trenér Vem Camará Capoeira Olomouc
Více...
Česká olympijská nadace

Děkujeme za finanční podporu klubu